O nás

Jsme rodina, která je nadšena vším bláznivým. A tak jsme se rozhodli do dnešní doby uskutečnit jedno bláznovství a pořídit si koně. Prvotní nápad pořídit si koně se zrodil v mé hlavě. Při vzpomínkách kdy jsem za dávných dob navštěvovala jezdecký oddíl a učila se základní péči a dovednostem kolem koní jsem si vybavila, že mít svého vlastního koně bylo moje velké přání a životní sen. Okolnosti tomu moc nenasvědčovaly a nebylo mi od osudu moc přáno. Cesta ke splnění mého snu byla velmi dlouhá a trnitá, ale o to více Vás to pak těší, když si musíte vším projít na vlastní kůži. Ale někde v osudu jsem to měla předznamenáno a můj sen se nakonec splnil. Nebylo to jednoduché, ale splnilo se mi to a já se mohu nyní kochat pohledem na tato krásná, majestátní a ušlechtilá zvířata. Není nic krásnějšího na světě než zajet rukou do jejich hřív a cítit jejich teplý dech ve tvářích.


Moje rodina

Lenka Nováková

moje já - majitelka

Jmenuji se Lenka a jsem hlavním organizátorem našeho bláznivého rozhodnutí. Z mé hlavy se zrodila ona bláznivá myšlenka si do dnešní doby pořídit koně. Jsem zakladající osůbkou všeho co se chovu koní u nás v rodině týče. Sama bych to určitě nezvládla a bez absolutní podpory rodiny by se tohle nedalo udělat.

Petr Novák

manžel a moje pravá ruka

Péťa je mojí největší oporou a pomocníkem. Koním sám o sobě vůbec nerozumí a přesto všechno mě ve všem podporuje a se vším mi pomáhá jak manuálně tak hlavně finančně. Dá se říci, že bez něj, jeho pomoci a všeho včetně šikovných rukou by se tahle má myšlenka a životní sen mít své vlastní koně nikdy nedala uskutečnit.

                                    Naše děti

Naše děti jsou samozdřejmě tím největším štěstím, které máme. Jsou to ony kteří naplňují naše životy a srdce štěstím, láskou a vším co k rodičovství patří. Až s nimi si člověk uvědomí jak důležití pro nás jsou a že bez nich je náš život prázdný a neúplný.

Jakub Novák

Kuba je naším pomocníkem od nepaměti. Když potřebuji tak vždy přiloží ruku k dílu a když se mu chce tak za to umí pořádně vzít.

Jiřík Novák

Náš Jiřík neboli Jurášek je malým uličníkem. Ke koním prozatím moc nepřilnul respektive se jich bojí. Nejspíše špatnou zkušeností kdy ho koník kopnul, ale má je rád a tak snad třeba jednou .....

Kristýnka Nováková

Kristýnka je beruška která jak doufám bude mít koně stejně ráda jako máma. Zatím máme co dělat, aby jsme ji uhlídali, protože by nejraději koním chodila pod nohama. Říká jim brmbrm.

Adámek Novák

Adámek je nejmladším členem naší rodiny. Je to to naše zlatíčko které je zatím odkázáno na naši úplnou péči nicméně jakmile jsem ho vzala ke koním tak z nich byl k uvytržení.